L'Atelier Caché

L'Atelier Caché markası, kendine güvenli, güçlü, stil sahibi olmayı arzulayan kadınların , hızlı şehir hayatının ritmini yakalarken her zaman şık ve rahat olması için yaratıldı.

L'Atelier Caché

Şehirli kadını hedefleyen, dış giyim ve ceket markası yaratma fikri, markanın tasarımcısı ve kurucusu Nihan Topaloğlu’nun New York’ta Fashion Institute of Technology’de Moda Tasarımı okudugu yıllara dayanıyor. New York’ta tohumları atılan bu fikir 2014 yılında L’Atelier Caché markası altında İstanbul’da kuruldu.

L’Atelier Caché markası, kendine güvenli, güçlü, stil sahibi olmayı arzulayan kadınların , hızlı şehir hayatının ritmini yakalarken her zaman şık ve rahat olması için yaratıldı. Her L’Atelier Caché ürünü kendine ait bir tavır sergiler ve şehirli kültürün tamamlayıcısı olmayı hedeflerken, ana prensip her zaman en yüksek kaliteli ürünün kullanılması ve işçilikteki kalitedir. Kaliteden emin olmak için, her ürün L’Atelier Caché atölyesinde üretilir.

L’Atelier Caché’nin ayırt edici özelliği, kullanılan yüksek kalite metaryallerin çeşitliliğini yaratıcı kombinasyonlanlarla sunmasıdır. L’Atelier Caché’nin ana koleksiyonu deri,kumaş, kürk ve piton karışımlı kabanlar, paltolar, ceketler ve yeleklerden oluşur. Bunun yanısıra elbiseler, etekler ve pantolonlar tamamlıyıcı olarak yer alır.

L’Atelier Caché koleksiyonları, talepkar ve hareketli şehir hayatına ayak uydururan kendine güvenli kadına, stil sahibi ve ayrıcalıklı olmayı vaad eder.