İade Çok düşük bir ihtimal de olsa kusurlu, yanlış veya istenmeyen bir ürün almanız durumunda ürünü bize iade edebilirsiniz. İade politikamız ürünün tarafınıza kargoya verildiği tarihten itibaren 14 gün geçerlidir. Değişimlerde, yeni ürün(ler)iniz, iade paketiniz ve gerekli ek ödemeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz size gönderilecektir. Lütfen aşağıdaki adımları izleyin

1) Siparişinizi aldıktan sonraki 14 gün içinde info@lateliercache.com adresinden bizimle iletişime geçin.

2) Sipariş numarasını - teslimat adresini - ödenen tutarı ve iade nedenini belirtin. Lütfen iletişim bilgilerinizi belirtin.

3) Geri dönüş için yetkilendirme e-postamızı bekleyin. İade işlemi her zaman tarafımızdan onaylanmalıdır

4) Ürünü bize geri gönderin Lütfen unutmayın:
a) Siparişinizin alınmasından itibaren 14 günden daha uzun bir süre içerisinde talep edilen iade ve değişim işlemleri, takdir yetkisi bize ait olmak üzere gerçekleştirilecektir.

b) Ürünler orijinal L'Atelier Cache hediye kutusu ve posta paketinde geri gönderilmelidir c) Ürünler, masrafları size ait olmak üzere geri gönderilmelidir d) Yalnızca bize belirtilen süre içinde geri gönderilen ürünler için para iadesi veya değişim yapabiliriz. 14 gün makbuz.

Başarılı bir şekilde iade edilen tüm ürünler, yalnızca ürünleri orijinal olarak satın almak için kullanılan hesaba, nakliye ücreti, varsa vergiler veya ithalat vergileri düşüldükten sonra alacaklandırılacaktır. Kullanılmamış veya kirlenmiş olması durumunda istenmeyen ürünlerin iadesini kabul edemeyiz. Yasal haklarınız etkilenmez. 

Bu formda lütfen ürün ayrıntılarının yanındaki kutuları işaretleyerek hangi ürünün/ürünlerin iade edildiğini belirtin. İade Numarası bölümünü size verilen numarayla doldurun ve uygun şekilde imzalayın. Başarılı bir şekilde iade edilen tüm ürünler, yalnızca ürünleri ilk satın almak için kullanılan hesaba, nakliye ücreti, oluşan vergiler veya ithalat vergileri düşüldükten sonra alacaklandırılacaktır. Siparişi değiştirme veya iptal etme Siparişinizi göndermeden önce iptal etmek veya değişiklik yapmak isterseniz, info@lateliercache.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimize e-posta gönderin; onlar sorunuzla ilgili olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Müşteri memnuniyeti her zaman en büyük önceliğimizdir ve bu nedenle her sorguyu bireysel olarak elimizden gelen en iyi şekilde ele alırız. Siparişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz, ancak ürünlerinizden tamamen memnun kalmamanız durumunda size memnuniyetle tam bir geri ödeme veya değişim teklifinde bulunacağız.

Ayrıca, önceden ayarlanmış teslimata ilişkin herhangi bir bildirimden önce, genellikle siparişten sonraki 3 gün içinde, siparişinizi iptal edebilir ve tam para iadesi alabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa veya iade prosedürünü daha ayrıntılı olarak görüşmek istiyorsanız lütfen info@lateliercache.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.