Şartlar ve Koşullarımız
Web Sitesinin Kullanımı


www.lateliercache.com web sitesine (“web sitesi”) hoş geldiniz. Bu web sitesine erişerek bu şart ve koşulları (“Şartlar”) kabul etmiş olursunuz. Eğer bunları kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalısınız ve derhal ayrılmalısınız.

L'Ateliercache.com, L'Atelier Cache'in yalnızca kişisel kullanımınız için giyim, aksesuar ve diğer Öğelerin ("Öğeler") satışı için sağlanan çevrimiçi bir hizmetidir.

Web sitemizdeki Öğelerin mümkün olduğunca doğru bir şekilde sunulmasını sağlamak için büyük özen gösterdik. Ancak renk netliği kendi kişisel monitörünüze bağlı olacaktır ve bu nedenle gerçek Öğenin renginin kesinlikle doğru olduğunu garanti edemeyiz. Sipariş vermeden önce lütfen bu Şartları okuyun.

Bu Web Sitesindeki Öğeleri satın almaya hak kazanmak için şunları yapmanız gerekir:

A. geçerli bir banka/kredi kartı sahibi olmak
B. Müşteri olarak kaydolduğunuzda vermeniz gereken kişisel bilgilerin her bakımdan doğru, doğru ve güncel olduğunu garanti edersiniz
Kişisel bilgileriniz değişirse lütfen aşağıdaki e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek bizi derhal bilgilendirin: info@lateliercache.com

Başka herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmemeyi veya sahte bir ad veya kullanma yetkiniz olmayan bir adı kullanmamayı kabul edersiniz.

Bu siteyi kullanarak bu Koşullara uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Bu Şartları zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirebiliriz. Bu tür değişikliklerden sonra bu Web Sitesini kullanarak, değişen Şartlara uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.Bir satın alma işlemi yapmakwww.lateliercache.com/tr adresinden bir ürün sipariş ettiğinizde, bu Koşullara tabi olarak ürünü belirtilen fiyattan satın almayı teklif etmiş olursunuz. Sipariş verme süreci boyunca Web Sitesindeki bir dizi talimatla yönlendirileceksiniz. Web Sitesindeki Ürünler için siparişinizi, çevrimiçi sipariş sürecinin sonundaki [Siparişi Onayla] düğmesine tıklayarak verirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra, size siparişinizin tam ayrıntılarını bildiren, ödeme referansını ve kredi/banka kartınızdan tahsil edilecek siparişinizin değerini bildiren bir e-posta göndereceğiz. Bu, L'Atelier Cache'den bir sipariş onayı veya sipariş kabulü değildir. Siparişinizi kabul etmediğimizi veya aşağıdaki bölüm 3b'de belirtilen İade politikası uyarınca siparişinizi iptal ettiğinizi, siparişinizi kabul ettiğimizi ve siparişinizi kabul ettiğimizi size bildirdik. Sizinle bizim aramızdaki sözleşmenin tamamlanması, bizden sipariş ettiğiniz Ürünleri gönderdiğimizi bildiren bir e-posta aldığınızda gerçekleşecektir.

Siparişinizin kabulü, e-postanın gönderildiği tarih ve saatte (e-postada belirtilen tarih ve saatte) tamamlanmış ve tarafınızca alınmış sayılacaktır. Tarafınızca kabul edilen alma tarihi ve saati, kontrolümüz dışındaki nedenlerden dolayı bu e-postayı almamış olmanıza bakılmaksızın geçerli olacaktır.

Siparişiniz/siparişleriniz ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen e-posta yoluyla Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.
info@lateliercache.com

(i) sipariş ettiğiniz bir ürünün stokta olmaması, (ii) ödemeniz için yetki alamamamız veya (iii) bir ürün veya fiyatlandırma hatası tespit etmemiz durumunda siparişinizi kabul edemeyebiliriz. Tarafınızca yapılan herhangi bir satın alma teklifini herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Sipariş onayımızdan sonra siparişinizi yerine getiremezsek, e-posta veya telefon yoluyla sizinle iletişime geçerek bu konuda bilgi vereceğiz. Aşağıdaki bölüm 3b'de belirtilen İade politikasına bakın.

Web Sitemizi makul ölçüde mümkün olduğu kadar güncel tutmaya çalışacağız ancak belirli bir Öğenin her zaman mevcut olacağını garanti edemeyiz. Herhangi bir Öğeyi tedarik edemezsek, satın alma işlemi için hesabınızda tutulan parayı serbest bırakacağız


Fiyat ve Teslimat


Web Sitesi aracılığıyla sunulan Ürünler için belirtilen tüm fiyatlara cari oran üzerinden KDV (geçerli olduğu durumlarda) dahildir ve Türk Lirası cinsinden ifade edilmiştir.

AB dışına teslimat, geçerli olduğu yerde sizin sorumluluğunuzda olan yerel ithalat vergilerine tabi olabilir. Böyle bir durumda, ürünleriniz gümrüğe girdikten sonra kargo şirketi sizinle telefonla iletişime geçerek maliyeti bildirecektir. Gümrükte tutulan mallar yerel makamların malları serbest bırakması için gerekli masrafları ödemek sizin sorumluluğunuzda olacağından, bunun teslimat sürenizi geciktirebileceğini unutmayın.


Seçtiğiniz eşyaları, istediğiniz yere ve kişiye, kusursuz durumda ve en kısa sürede teslim etmeyi hedefliyoruz. Teslimat ücretlerimiz tüm teslimat adreslerine ücretsizdir.